porady architekta on-line
Blog > Komentarze do wpisu
PROJEKT STYLOWEJ KUCHNI W DOMU JEDNORODZINNYM W SADACH

 Poniżej przedstawiam projekt urządzenia kuchni w domu jednorodzinnym w podpoznańskich Sadach. Na prośbę inwestorów w projekcie zostały zastosowane meble stylowe wykonane z naturalnego drewna. 

KUCHNIA SADY

Jako materiał do realizacji mebli zaproponowałem drewno jesionowe barwione na ciemny kolor. Słoje jesionu tworzą piękny rysunek, a samo drewno nie posiada wielu sęków. Jego wygląd jest elegancki i dobrze pasuje do stylowej kuchni. 

PROJEKT KUCHNI W SADACH

Bardzo ważne było osłonięcie wnętrz kuchni za pomocą wysokiej lady. Takie rozwiązanie, mimo, iż kuchnia jest otwarta na salon, pozwala schować ewentualny bałagan, który znajduje się na blatach roboczych.

PROJEKT KUCHNI POZNAŃ

Całość jest bardzo stonowana i klasyczna. Jedynym elementem ożywiającym wnętrze są ułożone w karo czarne i białe płytki nad blatem.

PROJEKTY WNĘTRZ POZNAŃ

Wnętrze jest jasne ponieważ dwa okna zapewniają dużą ilość światła dziennego, dzięki temu ciemna zabudowa meblowa nie jest przytłaczająca. 

STYLOWA KUCHNIA

Na wizualizacji powyżej ukazany został barek oddzielający kuchnię od salonu wyposażony w szereg nisz na codzienne drobiazgi.

STYLIZOWANA KUCHNIA POZNAŃ

Ważny elementem dekoracyjnym jest zastosowane oświetlenie. Poza górnym światłem umieszczonym centralnie zastosowane zostały też lampy oświetlające blaty robocze.

MEBLE KUCHENNE POZNAŃ

Dekoracyjna wnęka w suficie została pomalowana przecierką w kolorze starego złota wykończoną bezbarwnym lakierem z perłowym efektem.

sobota, 02 listopada 2013, czarnekreski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/06/08 11:20:39
Aż się poczułam jak w moim domu rodzinnym o.O Ładne - ale osobiście wolę jednak nowocześniejszy wystrój :) PS. Polecam kalkulator nnw - jak nowe to warto jedank ubezpieczyć.